Kategoriler
evden eve taşımacılık hizmetleri

Mersin Asansörlü Evden Eve

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1473068116396{margin-bottom: 25px !important;}”]

Asansörlü Mersin Evden Eve taşımacılık sektöründe deneyim, tecrübe ve geniş araç filosu ile ev nakliyesi sektöründe müşteri ağını genişleterek büyümek sizlere daha iyi ve kaliteli hizmetler sunmayı ilke edindik. Mersinimizin tüm ilçe ve civar köy kasabalarına evden eve asansörlü parça eşya yada komple araç taşıması yapmaktayız. Hızlı ve en önemli side uygun taşıma garantisi ile tüm Türkiye illerine evden eve nakliyesi yapılmaktadır. Taşımacılık hizmetinde her geçen zaman zarfında kalite standartlarını ün üst seviyeye çıkarmayı amaç edinmiştir.

Ev taşıma konusunda profesyonel personel ve ev nakliyesine uygun kamyon ve kamyonet araçlarıyla sizlere ambalajlı ve sigortalı evden eve taşıma sunmaktayız.
%100 müşteri memnuniyetini esas olan şirketimiz sizlere taşınma keyfini yaşamanızı sağlamaktadır. Mersin merkezli olan firmamız 18 yıllık hizmet yılı ile sizlere kaliteli  hizmetler sunmaya devam edecektir.

Taşıma alanlarımız; evden eve, ofis büro taşıma, fabrika taşınması, hastane taşıması, okul, dershane taşıması, vb tüm iş kollarına nakliyecilik hizmeti sağlanmaktadır.

.

Kaliteli, Güvenli, Hızlı, Ekonomik Taşıma Garantisi Sunuyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir