Kategoriler
mersinevdenevenakliye

Mersin Evden Eve Taşıma Şirketi

Mersin evden eve taşımacılık şirketi siz değerli hemşehirlerimize Ev taşımanın ve Taşıtmanın Stresini Keyfe ve Mutluluğa Dönüştürmek İSTERMİSİNİZ.

Mersin merkezli evden eve nakliyat şirketiniz sizler için her-şeyi Adan Z’ye Toplar, Paketler ve Yerine Ulaştırır. Değerli ev Eşyalarınızı Mobilya Ustalarımız  Tarafından De – Montaj ve Gittiği yeni evinizde ise Montajı Dikkatlice ve zarar ve hasar verilmeden yapılmaktadır… Emanetlerinizi güvenli bir şekilde yerine ulaştırıyoruz…Nakliyat sektöründe 18 yılın deneyimi ile Özel Ambalaj Sistemleri uygulayarak ev Taşıtmanın artık sizler için bir korku yerine,yeni evinizde mutluluk, huzur duygusu hakim olsun…
7/24 Destek ve Fiyat Bilgisi
Mobil : 0533 161 3306

Mersin Evden Eve Nakliye şirketleri arasında sizlere garantili %100 müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemiş ve bu ilkeler doğrultusunda evden eve hizmetlerini sorunsuz devam etmekteyiz. Evinizi taşıtacak Evden Eve şirketleri ararken dikkat etmeniz gereken birkaç unsur var. Evden Eve hizmetlerini kesinlikle titizlik, güven, gizlilik isteyen bir iş. Mersin Evden Eve olarak 18 yıllık deneyim tecrübe ve uzman taşıma personel ile sizlere evden eve taşıma konusunda en iyi hizmetleri verilmektedir. Taşıma şirketi olarak evden eve taşımanın yanı sıra, fabrika, hastane, okul, dershane, mağaza, iş-yeri, ofis vb. tüm iş kollarına taşıma hizmeti vermekteyiz…. Evden Eve Nakliye kademeli taşıma hizmetimiz…
Taşıma öncesi şirkete ait exper sizlere daha detaylı bilgi ve ev eşyalarınızı kayıt ve kontrol etmek amacıyla sizlere ziyarete gelmektedir. Evdeki bütün eşyaları kayıt altına almaktadır. Taşıma anlaşmasına istinaden ambalaj, yükleme ve indirme noktasına dek doğabilecek istenmeyen kaza veya hasara karşın yüzde-yüz iade garantisi ile güvence altına alınmaktadır.

mersin evden eve taşımacılık şirketi arasında da 25. kat a dek hizmet veren evden eve yük asansörümüzde siz değerli hemşehrilerimizin hizmetini sunulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir