Evden Eve Nakliyat Hizmeti içresinde Mersin Yenişehir’de bulunan Şirket Ofisimizde Tüm ilçelere Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Servisleri yanı sıra Ofis ve iş yeri taşımaları da sigortalı ve uygun nakliye fiyatları ile güvenli bir şekilde Türkiye’nin her noktasına günün her saati hizmet verilmektedir.

Profesyonel Nakliyat ve Sigortalı Ev Taşımacılık Konusunda Sizlere Kusursuz Hizmet Sunuyoruz…
Sektörde belki en büyük nakliyat firması olmayabiliriz fakat biz işimizi severek ve titiz bir şekilde en uygun ücret karşılığında sizlerin memnuniyeti ilkesini benimseyerek Mersin başta olmak üzere Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine sigortalı, ambalajlı, asansörlü, en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır.

Yükleme ve ambalaj ekibimiz bu işte profesyonel ve uzmanlaşmış olup kadrolu devamlı çalışan sigortalı kişilerdir. Bu sebeple yükleme ve boşaltma yerindeki kişiler aynı kişilerdir. Kaliteli ev nakliyesi istiyorsanız sizleri Mersin Nakliyat şirketine bekliyoruz.

Diğer Taşımacılık firmalarından en önemli farkımız ve avantajımız 81 ilde beraber çalıştığımız iş ortaklarımız bulunmaktadır. Bunun sizlere en büyük avantajı ise yüklenen ev eşyaları şehirlerarası nakliyesi yapılırken ulaştırıldığı yerde firmamıza ait yönetici bir kişinin olması. Taşımasını yaptığımız tüm ev eşyalarınız sigorta poliçesi güvencesi altında olup; oluşacak herhangi bir kaza, yada taşıma anında kırılma, çizilme vb. sorunlara karşın güvence altına alınmaktadır. Bizler sizlerin huzurlu ve mutlu bir taşınma süreci geçirmeniz için Mersin Nakliye olarak her şeyi maksimum seviyede hizmetinize sunuyoruz.